• Facebook Social Icon

תבטא את עצמך. 

תמצא את האסנס.

הסדנה מיועדת לגברים הומואים וביסקסואלים שמעוניינים בתהליך של חקירה אישית וקבוצתית משותפת, תהליך יצירתי, מלמד, משקף וייחודי, שמאפשר התפתחות משמעותית

 דרך מפגש תרגול חוויתי ועבודה דינאמית בקבוצה.

זו הזדמנות ייחודית ומיוחדת במינה

למי שרוצה ללמוד על עצמו,

לבטא מתוכו,

להתבונן על מערכות היחסים בחייו,

ועל הקונפליקטים המעסיקים אותו.

הסדנה הקרובה נפתחת בנובמבר 2018- 
ההרשמה פתוחה- שריין לעצמך מקום עכשיו!

"בסדנה מצאתי מרחב בטוח שבו אפשר להתחבר לחוויות משמעותיות שקשורות לזהות שלי כהומו, ולהיותי בן אדם זוגי ומיני. מה שאפשר את זה אלה חברי הקבוצה שקיבלו, שיתפו והתייחסו, ההנחיה הבוטחת והמכילה של גולן, וגם שלל המשימות, מאמרים, תרגילים שליוו את הקבוצה ועוררו את החוויות האלו. עברתי תהליך משמעותי ועמוק, והבנתי על עצמי תובנות חשובות בעלות ערך רב. אני מודה לגולן שיזם, הנחה ואפשר את התהליך החשוב הזה."

דקל

תל אביב

1 / 1

Please reload

הסדנה מיועדת לגברים הומואים וביסקסואלים שמעוניינים בתהליך של חקירה אישית משותפת: תהליך יצירתי, מלמד, משקף וייחודי, שמאפשר התפתחות משמעותית- דרך מפגש תוכן חוויתי ועבודה דינאמית בקבוצה.

מבנה ותוכן הסדנה: 

כל מפגש מורכב משני חלקים: מרחב אישי ומרחב בינאישי.

מרחב אישי (שעה ורבע בכל מפגש)

במהלך הסדנה המשתתפים מתנסים בארבעה אלמנטים להבעה וחקירה עצמית:

כתיבה, תנועה, מדיטציה ויצירה. בעזרת כל אחד מהכלים היצירתיים הללו מתאפשר למשתתפים להחשף בעצמם אל הדברים שמעסיקים אותם, בצורה חוויתית, משמעותית, מעמיקה ואותנטית. אין צורך בניסיון קודם, רק בסקרנות.

 

 

 

 

 

 

 

מרחב בינאישי- קבוצת יחסים בין-אישיים (שעה ורבע בכל מפגש)

 במרחב הבינאישי המשתתפים מתנסים בהשתתפות בקבוצה. בקבוצה עובדים דרך היחסים הבין-אישיים  הסיפורים האישיים של המשתתפים. דרך שחזור הדפוסים המשתתף עובר מסע מעמיק אל תוך עצמו ואל תוך יחסים עם אחרים.

 

הקבוצה היא אחד הכלים החזקים ביותר כי היא מאפשרת לדברים לצאת 'כפי שהם' במציאות, בתוך "מעבדה חברתית", שבו ניתן מקום אל תחושותיו, רגשותיו ומחשבותיו של היחיד ושל הקבוצה. 

הקבוצה מאפשרת שיתוף ומקום בטוח לחלוק תחושות, מחשבות ורגשות הקשורות לעולמם של המשתתפים וכן גם לסוגיות ייחודיות המעסיקות אותם כגון: אינטימיות, הכרות, קשר, זוגיות, בדידות, הורות, ערך עצמי, אהבה, מיניות ועוד.

 

 

 

 

 

לתיאום פגישת הכרות ופרטים נוספים

צור קשר עכשיו

גולן 0523814630

golankr@gmail.com

כתיבה תנועה.jpg
מרחב מפגש.jpg

   ההרשמה למחזור נובמבר 2018

פתוחה-

הרשם עכשיו! 

 
 

מה כוללת הסדנה?


הסדנה כוללת חמישה-עשר מפגשים פרונטליים וקבוצתיים בני שעתיים ושלושת-רבעי. סה"כ כארבעים וחמש שעות פרונטליות, חומרים דיגיטליים ומודפסים, ליווי אישי לאורך כל התהליך, והכי חשוב- הזדמנות אמיתית לביטוי עצמי וחקירה אישית ובינאישית ייחודית.
למי מיועדת הסדנה?


הסדנה מיועדת למי שחפץ בהתפתחות אישית, בחקירה ובלמידה על סוגיות רגשיות, פסיכולוגיות, חברתיות ואנושיות; למי שרוצה בהתנסות במפגש בין-אישי ולמי שמוכן ובשל לפגוש את עצמו ואת אחרים במטרה לחולל שינוי בחייו.
במה הסדנה יכולה לתרום לי?


לקבוצות יש כוח רב לחזק את היחיד ולאפשר לו לפתח תובנות והבנות בנוגע למחשבותיו, רגשותיו ותחושותיו. הקבוצה יכולה לסייע לך לשפר את הביטחון העצמי, הדימוי העצמי וההערכה העצמית שלך. בנוסף, תוכל לשפר את התקשורת הבין-אישית שלך, ולדבר על רגשותיך בכנות ובגילוי לב. תוכל להציע תמיכה ומשוב לאחרים וגם לקבל זאת לעצמך.
מה לגבי סודיות ופרטיות?


כמנחה הסדנה הסודיות ופרטיותך מובטחת. זהו תנאי הכרחי להשתתפות בסדנה והפרה של תנאי זה לא תאפשר המשך השתתפות בסדנה. מניסיוני, יש רצון הדדי לכבד את הפרטיות והקשר שנוצר בקבוצה מאפשר ביטחון ואמון.
אני בזוגיות ומחוץ לארון, יש לי מה לעשות בסדנה?


בטח, אבל אני חושב שהתשובה נמצאת אצלך. אם אתה מרגיש שאתה רוצה להתפתח, ללמוד ולהעשיר את עצמך- הסדנה הזו היא בשבילך, לא משנה אם אתה בזוגיות/רווק/בארון/מחוץ לארון.
לאילו גילאים מיועדת הסדנה?


הסדנה הינה רב גילאית והיו בה עד היום גברים מגיל עשרים עד גיל שישים. המגוון של הגילאים עשוי להידמות לעיתים כמרחיק אך מניסיוני נוכחתי לראות שדווקא בתוך המרקם ההומוגני (גברים הומואים) של הסדנה, הוא מקרב ומלמד. עם זאת, בדרך כלל יש רוב בקבוצות בגילאים שבעשור בין השלושים לארבעים.
כמה משתתפים יש בסדנה?


מספר המשתתפים מוגבל לשנים-עשר משתתפים.
אפשר לבוא למפגש ניסיון?


הקבוצה הינה קבוצה אינטימית עד שנים-עשר משתתפים אשר נרשמים מראש אל הסדנה, דבר המהווה עיקרון חשוב של הסדנה ומקנה ביטחון שמאפשר ליצור אמון. לכן- אם יש לך חשש, ההצעה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא לדבר איתי ולבדוק את החששות שלך, רב הסיכויים שאוכל לסייע לך. בנוסף, אפשר לדבר עם בוגרי סדנאות קודמות.
איך נרשמים, ומהי פגישת ההכרות?


השאר פרטים על מנת ליצור עמך קשר. לאחר שיחה ראשונית טלפונית תוזמן לשיחת הכרות אישית שבה נחשוב ביחד על הקבוצה כמענה בשבילך.
כמה זה עולה?


יש להשאיר פרטים ונשלח לך את כל המידע על הסדנה הקרובה. במחזור #13 יהיו עשרים מפגשים מלאים בני שעתיים ושלושת ורבעי, הכוללים: מפגשי קבוצה פסיכו-דינאמית, מפגשי סדנה ותוכן ייחודיים בנושאי מגדר והומואיות, תרגילי בית מתחום הפסיכולוגיה החיובית, חומרים דיגיטליים ושלוש סדנאות אורח מלאות.
האם אפשר לחלק את התשלום לסדנה לתשלומים?


כן, רצוי עד שבעה.
איך מתבצע התשלום והאם יש מדיניות ביטולים?


התשלום במעמד ההרשמה, באשראי, צ'קים או מזומן. ביטול השתתפות לאחר המפגש הראשון- ניתן זיכוי בגובה 90% מעלות הסדנה. ביטול השתתפות לאחר המפגש השני- ניתן זיכוי בגובה 50% מעלות הסדנה. ביטול השתתפות לאחר המפגש השלישי- לא ניתן לקבל זיכוי.

שאלות ותשובות

הסדנה נוסדה לפני 3 שנים בשנת 2014 על ידי גולן קרומהולץ ובסיועה של איריס שטרן-לוי. באפריל 2018 ייפתח המחזור ה-13. הסדנה נוצרה מתוך צורך אותנטי בקרב הומואים בוגרים במסגרת שתאפשר התפתחות, שיתוף, למידה, קרבה ושיחה כנה ורגשית.

הסדנה נבנתה על פי מודל משולב ועל סמך תיאוריות מבוססות פסיכו-דינאמיות בהנחיית קבוצות. המודל המשולב והתהליכי הן מאפשר למשתתפים להביא מתוכם את הסוגיות המעסיקות אותם, והן מאפשר לגעת בסוגיות נבחרות בצורה סדנאית, מעשירה ומלמדת.

 

תוכן וסוגיות בסדנה: מערכות יחסים בין הומואים, דימוי עצמי, ילדות, שייכות, אינטימיות, מגדר, זוגיות, דייטינג, הומופוביה מופנמת, גריינדר והשימוש באפליקציות, בדידות, הערכה עצמית, חוסן נפשי, מיניות, הומואיות ועוד.  

 
 
merch_facebook_post_2018_4-01
merch_facebook_post_2018_4-05
אני_ אתה אומר שיש דברים שאתה אוהב בך, ושאתה לא חושב שיש בחור בעולם שיוכל לאהוב בך את הדברים האלה__הו
Untitled
Untitled
ביום חמישי האחרון סיימנו את המפגש השלישי בסדנה להעצמה מגדרית, מחזור תשיעי. __אנחנו נפגשים פעם בשבוע
אתה מרגיש לבד, תקוע או שמשהו חסר לך__שאף אחד לא יודע איך אתה מרגיש__יש לך כמיהה לתחושה של משמעות ושי
Untitled
באחד מ16 מפגשי הסדנה ביקשנו ממשתתפים לזרוק אסוציאציות על גריינדר, מה שהוביל לשיחה מפעימה על רגישות,
Untitled
Untitled
Untitled
אחרי מפגש שנים-עשר בסדנה בנושא פורנוגרפיה ושות', נשלחו הבחורים שלנו בסדנה #5 לאתגר את עצמם בנוגע לפו
__סדנת עו
חלק ממה שאנחנו עושים בסדנה שלנו זה לחתור למגע. למגע עם החוויות המרגשות, הכואבות, המעצימות
סדנת העצמה מגדרית לגברים הומואים שמעוניינים להתפתח וללמוד על עצמם ועל החברה
Untitled
Untitled
Untitled
__אנחנו פותחים את המחזור השלישי של הסדנה_ונותרו לנו עוד שלושה מקומות
נותר לנו עוד מקום אחרון בסדנה! האם זה אתה_ _תתקשר אלינו_ 0523814630 גולן golankr_gmail
חלק מהדברים המרגשים שקורים בסדנה שלנו, קשור בהדהוד, ביכולת שלנו לספר חוויה ולשמוע מאנשים אחרים את הה
לפני יותר מחודשיים התחלנו, אני וNimrod, מסע עם אנשים לא מוכרים. האנשים הלא מוכרים התחלפו תוך זמן קצר
קוויר אז פולק. __אתמול היה המפגש השלישי והמשמעותי של הסדנה שלנו שבו חלק מהזמן דיברנו על התרבות שלנו,
Untitled
RdsKJF6WbN
Untitled
מי הראשון שכתב על הומוסקסואליות, ומה הוא כתב עליה__מה ההבדל בין מושא התשוקה שלי לבין מושא ההזדהות של
 חוו
הייתי היום בלב המדבר- בישוב צוקים שבערבה,_המקום בו נתארח בסופ_ש גאה במדבר. _התמונה הזו אומרת הכל._מה
13304976_1806779759550767_4266129041540962184_o (3)
Untitled

צור קשר

לשאלות נוספות golankr@gmail.com